WERSJA: 8.6

IP: Candyots.pl

PORT: 7171

Discord: https://discord.gg/KKAPv2WY4Z

Najbliższy event:
Happy Hour

Powiększony EXP oraz DOUBLE CASH.

Online
5 online + 29 afk
uptime: 254h 48m
xx

Profesje

Sorcerers

Jedna z dwóch profesji magicznych. Dobrze wytrenowani czarodzieje są zabójczy dla przeciwników. Posiadają wysoki wskaźnik many. Nie są stworzeni do walki w zwarciu. Posługują się poteżną magią ofensywną. Trudna profesja na początek gry, jednak dobrze wytrenowana może nie mieć sobie równych. Czary magów mogą powalić nawet najbardziej doświaczonych graczy. Jeśli jesteś dobrym graczem lub lubisz wyzwania, wybierz tą profesje.

Druids

Jedna z dwóch profesji magicznych. Są słabi w walce w zwarciu. Ich mocną stroną są zaklęcia defensywne i wysoki wskaźnik many. Druidzi z odpowiednio wysokim poziomem magicznym jest w stanie pokonać silnego przeciwnika. Używają także runy paraliżującej, co jest ich ogromnym atutem. Jeśli preferujujesz potężną, ale nieofensywną magie i jeśli lubisz być członkiem w drużynie, powinieneś wybrać tą profesje.

Paladins

Królewsy wojownicy nie mają sobie równych w walce dystansowej. Są mistrzami w walce łukiem czy kuszą. Łowcy posiadają także umiejętności defensywne, dzięki czemu mogą walczyć w zwarciu. Mają do swojej dyspozycji szeroki zakres czarów ofensywnych. Ich umięjętności magiczne nie są wyśmienite jak magów, ale potrafią być zabójcze. Jeśli szukasz dobrego wojownika, który korzysta także z magii, wybierz tą profesje.

Knights

Wojownicy to bardzo silna profesja. Walczą w zwarciu, nie mają sobie równych w posługiwaniu sie bronią białą. Posiadają wysoki wskaźnik punktów życia, przez co w walce mogą blokować ataki przeciwnika. W drużynie to oni idą jako pierwsi, broniąc swoich znajomych. Dzięki wysoko rozwiniętym umiejętnościom defensywnym są bardzo trudnymi przeciwnikami do pokonania w pojedynkę. Główną wadą rycerzy są słabo rozwinięte sztuki magiczne. Jeżeli jesteś odważny i żądny przygód, wybierz tą profesje.