WERSJA: 8.6

IP: Candyots.pl

PORT: 7171

Discord: https://discord.gg/KKAPv2WY4Z

Najbliższy event:
Happy Hour

Powiększony EXP oraz DOUBLE CASH.

Online
6 online + 30 afk
uptime: 253h 58m
xx

Eventy


Zaczyna się on codziennie o godzinie 16.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !run join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !run leave. Na mapie na której odbywa się wycig jest NO-PVP oraz nie można rzucać żadnych run blokujęcych typu magic wall, nie można używać czarów przyspieszajęcyh. Wszyscy chodzę w tym samym tempie. Maksymalna iloć osób na evencie to 80. Wygrywa osoba która dobiegnie najszybciej do mety.


Zaczyna się on każdego wtorku, czwartku oraz niedzieli, o godzinie 20.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !event join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !event leave. Na arenie jest NO-PVP oraz nie można rzucać żadnych run blokujęcych typu magic wall. Maksymalna iloć osób na evencie to 80. Na ziemi coraz szybciej pojawiaję się ognie, które po chwili znikaja. Jeżeli ogien trafi w ciebie, automatycznie zostajesz teleportowany do temple, co jest rownoznaczne z przegranę. Wygrywa osoba która wytrzyma najdłużej.


Zaczyna się on każdego wtorku, czwartku, piatku oraz soboty, o godzinie 22.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !zombie join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !zombie leave. Na arenie jest NO-PVP oraz nie można rzucać żadnych run blokujęcych typu magic wall. Maksymalna iloć osób na evencie to 80. Na arenie pojawiaję sie co 2 sekundy zombie. Każdy kontakt z nim jest równoznaczny z opuszczeniem areny. Wygrywa osoba która wytrzyma najdłużej.


Zaczyna się on każdego poniedziałku, ¶rody, piatku oraz soboty, o godzinie 19.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !lms join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !lms leave. Maksymalna iloć osób na evencie to 80. Wygrywa osoba, która przeżyje najdłużej w pokoju z potworami, które pojawiaj± się co kilka sekund.